Тільки 13 % клієнтів «Вінницягаз» вчасно передали показання лічильників газу за червень

Тільки 13 % клієнтів АТ «Вінницягаз» вчасно передали показання лічильників газу за червень.

Про це йдеться в повідомлення компанії АТ «Вінницягаз».

Вони сплачуватимуть за послугу розподілу згідно поточних показань лічильника.

Всі інші споживачі отримають платіжки з розрахунковими обсягами.

Для того, щоб сплачувати за газ згідно поточних показань лічильника, клієнти мають вчасно передати показання власного лічильника газу до АТ «Вінницягаз».

Зараз споживачам доступні шість методів зв’язку з газорозподільною компанією.

В тому числі, додатки для смартфонів на Android та iOS. В разі, якщо клієнт АТ «Вінницягаз» не передав показання лічильника газу або передав їх невчасно, нарахування будуть здійснені на рівні планового місячного об’єму споживання.

При цьому враховується група споживання та спожиті клієнтом кубометри у попередні періоди. «Фахівці «Вінницягаз» мають право здійснювати контрольне зняття показань лічильника газу для контролю та перевірки даних.

В свою чергу споживачі мають забезпечити доступ представника газорозподільної компанії до вузла обліку газу для зняття показань», - наголошує комерційний директор АТ «Вінницягаз» Володимир Антошко.

Для зручності передачі показань лічильників «Вінницягаз» функціонують цілий ряд онлайн-сервісів обміну даними.

Це Особистий кабінет на сайті https://104.ua/ua/, чат-бот 7104ua у Viber, мобільні додатки 104 Mobile 104 Mobile Light, смс на номер 7104, голосове меню IVR, Контакт-центр компанії За червень місяць поточного року дистанційними сервісами передали дані понад 58 тисяч споживачів газу Вінниччини.

10:15 / 12 липня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події