ТЕС ДТЕК за 5 міс 2018р збільшили виробництво електроенергії із газового вугілля на 21,7% - до 11,5 млрд кВт-год  

Теплоелетростанції енергохолдингу ДТЕК в січні-травні 2018р виробили із вугілля марки «Г», яке видобувається в Україні, 11,5 млрд кВт-год електроенергії, що на 21,7% більше аналогічного періоду 2017р. Про це повідомляє прес-служба компанії. Такого результату вдалось досягнути за рахунок переводу двох блоків Придніпровської ТЕС (завершений в кінці 2017р) зі спалювання антрациту на газову марку вугілля, а також за рахунок підвищення завантаження блоків ТЕС, що працюють на газовому вугіллі.

«Диспетчери енергосистеми пріоритетним чином включають енергоблоки ТЕС, які використовують газове вугілля, а блоки антрацитових ТЕС працюють з мінімальним навантаженням, необхідним для безперебійної роботи енергосистеми», - повідомили в компанії, додавши, що енергоблоки на антрациті за 5 міс 2018р скоротили відпуск електроенергії майже на 30% - до 2 млрд кВт-год. Загальний обсяг генерації на ТЕС ДТЕК у звітному періоді становив 13,5 млрд кВт-год (+12,1% до минулого року).

«Теплоелектростанції «ДТЕК Енерго» працюють в необхідному для енергосистеми режимі і при цьому показують дуже хорошу динаміку виробництва електроенергії з вугілля марки «Г». Приємно бачити, що реалізований нами проект на Придніпровської ТЕС не тільки допомагає знижувати обсяги імпорту вугілля в країну, а й створює передумови для нарощування власного видобутку в Україні», - зазначив директор з генерації електроенергії «ДТЕК Енерго» Сергій Куриленко.

«ДТЕК Енерго» планує до кінця 2018р перевести ще два блоки Придніпровської ТЕС з антрациту на газове вугілля. Таким чином, станція зможе забезпечувати необхідний обсяг виробництва електроенергії без використання антрациту.

14:06 / 18 червня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події