ТЕС ДТЕК за 5 міс 2018р збільшили виробництво електроенергії із газового вугілля на 21,7% - до 11,5 млрд кВт-год  

Теплоелетростанції енергохолдингу ДТЕК в січні-травні 2018р виробили із вугілля марки «Г», яке видобувається в Україні, 11,5 млрд кВт-год електроенергії, що на 21,7% більше аналогічного періоду 2017р. Про це повідомляє прес-служба компанії. Такого результату вдалось досягнути за рахунок переводу двох блоків Придніпровської ТЕС (завершений в кінці 2017р) зі спалювання антрациту на газову марку вугілля, а також за рахунок підвищення завантаження блоків ТЕС, що працюють на газовому вугіллі.

«Диспетчери енергосистеми пріоритетним чином включають енергоблоки ТЕС, які використовують газове вугілля, а блоки антрацитових ТЕС працюють з мінімальним навантаженням, необхідним для безперебійної роботи енергосистеми», - повідомили в компанії, додавши, що енергоблоки на антрациті за 5 міс 2018р скоротили відпуск електроенергії майже на 30% - до 2 млрд кВт-год. Загальний обсяг генерації на ТЕС ДТЕК у звітному періоді становив 13,5 млрд кВт-год (+12,1% до минулого року).

«Теплоелектростанції «ДТЕК Енерго» працюють в необхідному для енергосистеми режимі і при цьому показують дуже хорошу динаміку виробництва електроенергії з вугілля марки «Г». Приємно бачити, що реалізований нами проект на Придніпровської ТЕС не тільки допомагає знижувати обсяги імпорту вугілля в країну, а й створює передумови для нарощування власного видобутку в Україні», - зазначив директор з генерації електроенергії «ДТЕК Енерго» Сергій Куриленко.

«ДТЕК Енерго» планує до кінця 2018р перевести ще два блоки Придніпровської ТЕС з антрациту на газове вугілля. Таким чином, станція зможе забезпечувати необхідний обсяг виробництва електроенергії без використання антрациту.

14:06 / 18 червня 2018

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події