ТЕС «Центренерго» у дні пікового навантаження щодоби спалюють рекордні 9 млн куб м газу

ПАТ «Центренерго» внаслідок підключення додаткових блоків ТЕС із використанням природного газу щодоби у дні пікового навантаження спалює до 9 млн куб м газу. Про це повідомляє прес-служба «Центренерго».

За словами компанії, підключення додаткових блоків ТЕС на природному газі було необхідним для забезпечення стабільності енергосистеми. Зокрема, станом на 4 лютого усі енергоблоки «Центренерго» працювали із сумарною потужністю 2200 МВт*г. У тому числі, на 15:00 04.02.2021р Вуглегірській ТЕС – 3 енергоблоки, 1 із них – із використанням природного газу; на Зміївській ТЕС – 5 енергоблоків, 2 із них – на газі; на Трипільській ТЕС – 3 енергоблоки, із них 1 – на газі.

«Центренерго» також зазначає, що таке зростання використання природного газу призведе до неминучого росту збитків компанії.

«Енергогенеруюча компанія очікує на сприяння Уряду в нездійсненні операторами ГРМ нарахування вартості перевищення замовленої потужності, оскільки «Центренерго» не планувало використання таких значних обсягів природного газу в своїй звичайній господарській діяльності і вважає цю ситуацію форс-мажором, а всі понаднормові витрати газу відбулися на виконання команд диспетчерів НЕК «Укренерго» про включення в роботу додаткового обладнання», - повідомляє «Центренерго».

11:51 / 8 лютого 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події