Тепловики заборгували «Чернівцігазу» за розподіл майже 22 млн грн

«Чернівцітеплокомуненерго» заборгувало АТ «Чернівцігаз» за розподіл 21,8 млн гривень.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

На початок опалювального сезону сума заборгованості тепловиків прогнозовано збільшиться до 26,7 млн грн, що натомість ставить під загрозу своєчасний початок опалювального сезону.

Про необхідність погашення боргів газорозподільна компанія попереджала тепловиків ще з березня поточного року. Через відсутність реакції з боку міського теплопостачального підприємства, в липні, «Чернівцігаз» вимушено звернувся до суду з позовною заявою про стягнення боргу в розмірі 11,5 млн грн. Відтоді, заборгованість підприємства комунальної теплокомуненергетики зросла до 21,8 млн грн.

Про проблеми теплопостачальної компанії «Чернівцігаз» також неодноразово інформував місцеву владу, зокрема, у зверненнях зазначалося, що без повного погашення заборгованості до 01.10.2020р, об’єкти «Чернівцітеплокомуненерго» не будуть підключені до газорозподільної системи. Мільйонні борги тепловиків ставлять під загрозу початок опалювального сезону.

Відповідно до законодавства, «Чернівцігаз» не має права тепловикам-боржникам розподіляти природний газ. Окрім цього, через брак коштів «Чернівцігаз» не може вчасно модернізувати газорозподільну систему до початку опалювального сезону.

Нагадуємо, що відбір природного газу з газорозподільної системи можливий лише за відсутності заборгованості перед газорозподільним підприємством та наявності номінацій на відповідний розрахунковий період.

Такими є вимоги Кодексу газорозподільних систем та Закону України «Про ринок природного газу».

13:08 / 18 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події