«Техпромсервіс ЛТД» подала кращу пропозицію (362 млн грн) в тендері УГВ на реконструкцію УПГ

ТОВ «Техпромсервіс ЛТД», ТОВ «Нафтогазмонтаж», та китайська Цзянлянь Міжнародна Інженерна Ко. ЛТД подали пропозиції на участь в тендері АТ «Укргазвидобування» (УГВ) на реконструкція установки з переробки газу(УПГ) для стабілізації та пониження гирлових тисків на свердловинах Яблунівського, Скоробагатьківського та Комишнянського родовищ. Про це повідомляться в системі Prozorro.

За повідомленням, термін будівництва (реконструкції) запланований на 15 місяців з дати передачі будівельного майданчика.

В аукціоні зазначеної закупівлі, котрий відбувся 16 січня,  найвигіднішу пропозицію запропонувала компанія «Техпромсервіс ЛТД». «Нафтогазмонтаж» та Цзянлянь Міжнародна Інженерна Ко ЛТД подали пропозиції на 67 та 94 тис грн вищі ніж «Техпромсервіс ЛТД» відповідно.

Учасник аукціону Остаточна пропозиція
ТОВ «Техпромсервіс ЛТД» 362 158 658
ТОВ «Нафтогазмонтаж» 429 472 981
Цзянлянь Міжнародна Інженерна Ко. ЛТД(Китай) 456 537 830

На даний момент компанія з кращою пропозицією очікує рішення тендерного комітету АТ «Укргазвидобування» щодо оголошення переможця.

Як повідомлялося раніше, зазначений тендер був оголошений 21 листопада 2019р з метою проведення реконструкції УПГ для збільшення видобутку газу за рахунок зниження робочих тисків на свердловинах Яблунівського Скоробагатьківського та Комишнянського родовищ шляхом пониження робочих тисків в газопроводі на вході Яблунівського відділення переробки газу (ЯВПГ) із застосуванням компресорних установок нульової ступені.

Довідка ExPro:

ТОВ «Техпромсервіс ЛТД» (керівник : Віталій Косенко, засновники: Віталій Косенко (з часткою 50%), Анатолій Бєлоруков (з часткою 50%)) компанія займається виготовленням, монтажем та пусконалагоджуванням технологічного обладнання об’єктів нафтогазового комплексу, та є переможцем 29 державних закупівель в системі Prozorro, сукупною вартістю 408 млн грн.

ТОВ «Нафтогазмонтаж» (керівник та засновник: Василь Шкробтак) компанія з основним видом діяльності – будівництво трубопроводів є є переможцем 20 державних закупівель в системі Prozorro, загальною вартістю 297 млн грн.

Цзянлянь Міжнародна Інженерна Ко. ЛТД (Jianglian Heavy Industry Co Ltd) (генеральний директор: Тан Шеньгуй) компанія є виробником та продавцем промислового устаткування, в основному котлів та супутньої продукції яка базується в Китаї (провінція Цзяньсі).

15:51 / 21 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події