«ТАС Енергія Країни» вперше експортувала газ в Угорщину

Сьогодні, 12 квітня, компанія «ТАС Енергія Країни», належить бізнесмену Сергію Тігіпку, вперше здійснила експорт природного газу в Угорщину. Продаж ресурсу відбувся на  ВТП, покупцем виступила компанія UK METALEX LIMITED.

За словами директора «ТАС Енергія Країни» Максима Дмитрука, «операція тестова, обсяг газу незначний».

«Поки що економічної доцільності експортувати газ в Європу нема, сьогодні компанія відпрацювала механізмі і за умови зміни кон’юнктури буде готова здійснювати реальний експорт», - скавзав Дмитрук

Нагадаємо, В кінці січня «ТАС Енергія Країни» вперше за останні 15 років здійснила тестовий експорт природного газу в Європу через ГВС Будінце в Словаччину, тоді покупцем також виступила компанія UK METALEX LIMITED. В серпні 2018р компанія розпочала імпорт газу, отримавши перші 2 млн куб м газу з Угорщини. 

19:35 / 12 квітня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події