Тарифи на електроенергію для населення до липня 2019р залишаться незмінними – голова НКРЕКП

Тарифи на електроенергію для побутових споживачів (населення) до моменту запуску повномасштабного вільного ринку, тобто до 1 липня 2019р будуть залишатися незмінними. Про це 22 серпня повідомила голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Оксана Кривенко.

«До липня суттєвого підвищення тарифів на електроенергію ми не очікуємо, а для побутових споживачів тарифи взагалі залишаться незмінними», - сказала вона. За словами Кривенко, з грудня 2018р має запрацювати вільне ціноутворення на роздрібному ринку електроенергії для промислових споживачів.

«Повномасштабний ринок вільних цін має запрацювати з грудня 2018 року. На роздрібному ринку ми вже не маємо формувати ціни. Щодо оптових цін, у нас не буде таких повноважень з липня 2019 року», - додала голова регулятора.

10:50 / 23 серпня, 2018

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події