Тарифи на електроенергію для населення до липня 2019р залишаться незмінними – голова НКРЕКП

Тарифи на електроенергію для побутових споживачів (населення) до моменту запуску повномасштабного вільного ринку, тобто до 1 липня 2019р будуть залишатися незмінними. Про це 22 серпня повідомила голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Оксана Кривенко.

«До липня суттєвого підвищення тарифів на електроенергію ми не очікуємо, а для побутових споживачів тарифи взагалі залишаться незмінними», - сказала вона. За словами Кривенко, з грудня 2018р має запрацювати вільне ціноутворення на роздрібному ринку електроенергії для промислових споживачів.

«Повномасштабний ринок вільних цін має запрацювати з грудня 2018 року. На роздрібному ринку ми вже не маємо формувати ціни. Щодо оптових цін, у нас не буде таких повноважень з липня 2019 року», - додала голова регулятора.

10:50 / 23 серпня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події