«Сумигаз» передала кисневі концентратори Сумській міськлікарні

В інфекційному відділенні Сумської міської лікарні - 4 нових кисневих концентратори, обладнання придбала компанія АТ «Сумигаз».

Про це йдеться в повідомленні компанії.

З початком епідемії коронавірусу в Україні, і появою перших інфікованих, газовики Сумщини долучились до благодійності та передали лікарням допомогу на суму понад 1 млн грн.

У «Сумигаз» зазначають, що як екстрена служба «104», розуміє наскільки важливо, щоб лікарні були укомплектовані всім необхідним для надання допомоги. Тому від початку пандемії різним лікарням області газовики передали допомогу у вигляді одноразової постільної білизни, засобів індивідуального захисту, антисептиків, безконтактних термометрів, тощо.

При закупівлях орієнтувались на потреби лікарень. В інфекційному відділенні Сумської міської лікарні потребували збільшення кількості кисневого обладнання.

«Відділення є госпітальною базою для лікування мешканців не лише Сум, а й з Сумського, Краснопільського, Лебединського районів. Пацієнти потребують допомоги у полегшенні дихання за різноманітних обставин. Так ми стикались із такими труднощами – при підвищенні захворюваності на кір, які супроводжувались ускладненнями дихальної системи», - зазначила завідувачка інфекційного відділення Сумської міської лікарні Світлана Грищенко.

Тепер чотири нові кисневі концентратори значно розширюють можливості медиків при лікуванні пацієнтів із дихальною недостатністю. За 1 хвилину за допомогою концентратора виробляється 10 літрів кисню для пацієнта.

Величезна перевага апарату - у мобільності. Медичні працівники можуть надавати невідкладну допомогу вже у приймальному відділенні.

15:19 / 9 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події