«Сумигаз» інвестує у газові мережі області понад 64 млн грн

У 2021р інвестиції АТ «Сумигаз» у газорозподільні мережі Сумщини перевищать 64 млн грн.

Про це йдеться в повідомленні компанії. «Сумигаз» спрямує ці кошти на реконструкцію, модернізацію, ремонт газових мереж та споруд на них, електрохімічний захист та удосконалення обліку природного газу.

Розмір і напрямки інвестицій газорозподільної системи Сумської області на рік затвердила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

«Інвестиційна програма 2021р відповідає принципам довгострокової стратегії кампанії щодо енергоефективності газопостачання. Заходи підвищать надійність й безпеку експлуатації системи газопостачання області, забезпечать високу якість надання послуг», - наголошує головний інженер «Сумигаз» Дмитро Сергієнко.

Цього року на Сумщині модернізують більше 230 об’єктів на газорозподільних мережах, з них – кільцювання газопроводів у двох населених пунктах, заміна та реконструкція 36 газорегуляторних пунктів (ГРП) і 50 шафових ГРП.

Такі заходи із впровадження новітніх технологій, модернізації обладнання збільшують ефективність мереж та знижують їх аварійність. Це підвищує якість надання послуг споживачам, гарантує безперебійну доставку газу.

Компанія поновить систему протиаварійного захисту, придбавши 70 сучасних приладів діагностики і обстеження мереж. У рамках Інвестпрограми спеціалісти газового підприємства проведуть заміну 43 одиниць анодного заземлення та виконають будівництво 2 дренажних установок.

Минулого року компанія інвестувала в газорозподільну систему Сумщини близько 42 млн грн, що забезпечило стабільний розподіл природного газу до понад 380 тис. клієнтів: побутових споживачів, підприємств та установ.

12:35 / 12 квітня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події