Судно «Фортуна» відновило будівництво «Північного потоку – 2» у данських водах

Російське судно «Фортуна» 22 січня відновило будівництво газопроводу «Північний потік – 2» у данських водах. Про це повідомила прес-служба оператора газопроводу Nord Stream 2 AG.

У компанії повідомили, що роботи відбуваються у відповідності до отриманих раніше дозволів. Компанія отримала дозвіл на будівництво газопроводу у Данії з 15 січня.

За даними порталу MarineTraffic, «Фортуна» знаходиться між польським узбережжям та данським островом Бронхольм. Поруч з нею знаходяться криголам «Владислав Стрижов», судно постачання «Катунь» і судно «Балтийский исследователь».

За прогнозами, «Фортуна» завершить роботи у данських водах до кінця травня. Після цього судно буде укладати труби в Німеччині до червня. Розрахункова швидкість укладання труб «Фортуни» становить 0,4 км на добу, на швидкість будівництва можуть впливати погода і технічні умови.

Нагадаємо, США ввели санкції проти трубоукладачів «Північного потоку – 2».

10:45 / 25 січня 2021

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події