Суди зупиняють розгляд позовів громадян, що оскаржують донарахування за приведення газу до стандартних умов

Вишгородський райсуд Київської області зупинив розгляд двох позовів від фізосіб до АТ «Оператор ГРМ «Київоблгаз», які вимагають визнати незаконними дії оператора ГРМ з приведення об`єму природного газу до стандартних умов при його обліку у побутовому секторі.

Як випливає з ухвал суду від 14 січня та 16 січня, розміщених у єдиному реєстрі, розгляд позовів припинено до отримання рішення Окружного адмінсуду м. Києва у справі № 640/20904/18 за позовом ПАТ «Київоблгаз», яке вимагає визнати протиправною та нечинною постанову НКРЕКП від 23.11.2018р № 1498 «Щодо заборони ПАТ «Київоблгаз» приводити об`єми використаного природного газу побутовими споживачами до стандартних умов».

Процес за позовом не завершено, остання наявна у судовому реєстрі ухвала у цій справі стосувалася призначення підготовчого засідання на 27 лютого 2019р.

В ухвалах Вишгородського райсуду також зазначається, що Шостий апеляційний адмінсуд виніс тотожні постанови про залишення без змін рішень Окружного адміністративного суду м. Києва про задоволення позовів інших Операторів ГРМ та визнання протиправними та скасування постанов НКРЕКП.

Окрім цього, Київський окружний адмінсуду 14 січня не прийняв до розгляду позов фізособи, у якому вона просила зобов`язати ТОВ «Київоблгаз збут» припинити виставляти рахунки на оплату послуг постачання природного газу (плата за споживчий газ), об`єми якого приведені до стандартних норм, та зобов'язати його здійснити перерахунок вартості послуг постачання природного газу (плата за споживчий газ) відповідно до фактичних показів лічильника, а також відновити виставлення рахунків за фактичними показниками лічильника.

Суд дійшов висновку, що дану позовну заяву не належить розглядати у порядку адміністративного судочинства з огляду на те, що реалізація позивачем свого права на судовий захист, здійснюється у порядку, визначеному цивільно-процесуальним законодавством.

17:25 / 21 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події