Суди не можуть визначати тарифи на розподіл електроенергії – НКРЕКП

НКРЕКП заявила, що суди не можуть визначати складові тарифів на розподіл електроенергії. Таку заяву, 22 липня опублікував прес-центр регулятора.

«Регулятор заявляє про недопустимість встановлення окремими судами тарифів з розподілу електроенергії для певних обленерго», - йдеться у повідомленні.

Така заява була опублікована на фоні рішення Сьомого апеляційного окружного адміністративного суду м. Вінниці, згідно якого було залишено без змін рішення первинної інстанції, яка скасувала постанову НКРЕКП про визначення прогнозованих технічних втрат «Вінницяобленерго» на 2020 рік в структурі тарифу на розподіл.

«Фактично суд зобов’язав Комісію збільшити обсяг цих витрат у структурі тарифу на суму близько 50 млн грн, що в кінцевому випадку має бути додатково сплачена споживачами Вінницької області», - зазначили в прес-центрі регулятора.

Як повідомляло агентство ExPro, в середині липня 2021р Служба безпеки України повідомила про викриття найбільшої криптоферми в одному із приміщень «Вінницяобленерго». За даними СБУ, ця ферма незаконно використовувала електроенергію розподільчої компанії. Спецслужба оцінила рівень збитків на рівні 5-7 млн грн в місяць.

Після цього, НКРЕКП повідомила про можливі зловживання з боку «Вінницюобленерго» щодо штучного збільшення обсягів технологічних витрат е/е з метою завищення тарифу на розподіл.

10:25 / 22 липня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події