Суд зобов’язав Держгеонадра видати УГВ дозвіл на розробку Салакарської площі на Азовському морі

Шостий апеляційний адмінсуд зобов`язати Державну службу геології та надр України видати АТ «Укргазвидобування» (УГВ) спецдозвіл на користування надрами з метою геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислову розробку родовищ, з подальшим видобуванням нафти і газу Салакарської площі, розташованої в межах акваторії Азовського моря, строком дії на 30 років.

Постановою від 13 лютого суд задовольнив апеляційну скаргу УГВ на рішення Окружного адмінсуду м.Києва від 11.12.2019р, який відхилив позов УГВ до Держгеонадра.

Апеляція визнала протиправним та скасувала рішення Держгеонадра від 22.10.2018р про відмову у наданні УГВ відповідного спеціального дозволу на користування надрами.

Площа Салакарської ліцензованої ділянки становить близько 970 кв. км. Документи на видачу ліцензії терміном на 30 років УГВ направило в Держгеонадр ще в лютому 2017р, а в липні отримала відмову з формулюванням «у зв'язку з невідповідністю в заяві, пояснювальній записці і оглядовій карті назв структур, розташованих в межах Салакарськой площі».

Розглядаючи позов УГВ, Окружний адмінсуд дійшов висновку, що у держкомпанії немає правових підстав отримувати спецдозвіл на цю площу без проведення аукціону.

16:23 / 20 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події