Суд задовільнив апеляцію «Аркона» та відмовив у позові «Укрнафті»

Апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції щодо визнання недійсним спеціального дозволу на видобуток вуглеводнів компанії «Аркона Газ-Енергія», яку нещодавно придбала Enwell Energy. Про це повідомляє пресслужба Smart Energy.

За повідомленням, компанія звернулась до Апеляційного суду з метою скасування липневого рішення Окружного адміністративного суду м. Києва за позовом ПАТ «Укрнафта» про визнання недійсним спеціального дозволу Аркони на видобуток вуглеводнів на Свистунківсько-Червонолуцькому родовищі.

Таке рішення Апеляційного суду підтверджує правомірність позиції компанії Аркона та її нового власника, британської Enwell Energy, а також дає можливість відродити Свистунківсько-Червонолуцьке родовище, на якому вже понад десятиліття не ведеться видобуток вуглеводнів.

«Ми вітаємо рішення Шостого апеляційного суду. Це не лише можливість для нас продовжувати підготовку до буріння першої за чверть століття свердловини на родовищі, але й позитивний сигнал для іноземних інвесторів щодо можливості інвестування в українську економіку та тенденцію до зниження інвестиційних ризиків тут», - прокоментував Сергій Глазунов, Генеральний Директор групи компаній Smart Energy та компанії Enwell Energy.

Нагадаємо, що британська публічна компанія Enwell Energy отримала дозвіл на видобуток вуглеводнів на Свистунківсько-Червонолуцькому родовищі через придбання ТОВ «Аркона Газ-Енергія» в березні цього року. До кінця 2020 р компанія розраховує розпочати буріння першої свердловини на родовищі.

17:24 / 29 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події