Суд заборонив «Луганськгазу» відключати Луганську ТЕС від газопостачання

Госпсуд Луганської області заборонив АТ «Оператор ГРМ «Луганськгаз» вчиняти дії з припинення (обмеження) газопостачання відокремленого підрозділу Луганська ТЕС ТОВ «ДТЕК Східенерго», включаючи часткове або повне перекриття вхідної засувної арматури (механічного від`єднання газопроводу).

Відповідну ухвалу суд затвердив 18 лютого на забезпечення позову «ДТЕК Східенерго», який він ще планує подати. Тепер заявник повинен пред`явити позов протягом десяти днів з дня постановлення ухвали про забезпечення позову.

Заява «ДТЕК Східенерго» обґрунтована посиланням на те, що у січні-лютому 2020р на адресу керівника Луганської ТЕС надійшли повідомлення від філії АТ «Луганськгаз» про припинення (обмеження) газопостачання у зв`язку з відсутністю споживача природного газу у списках будь-якого постачальника.

Як повідомляло ExPro, внаслідок блокування поставок вугілля з 1 червня 2019р з боку РФ Луганська ТЕС  перейшла на використання природного газу з 29 липня 2019р , що спричинило поступове накопичення боргу за газоспоживання перед компанією «Нафтогаз Україна».

За даними ДТЕК, підрозділ енергохолдингу «ДТЕК Східенерго» 22 січня 2020р виплатив «Нафтогазу» 14,5 млн грн боргу за газ, тоді як загальна сума боргу станом на 31 січня складала 550,8 млн грн.

«Нафтогаз» 1 лютого 2020р у відповідності до діючих регуляторних актів виключив «ДТЕК Східенерго» (Луганську ТЕС) з реєстру своїх споживачів.

14:12 / 24 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події