Суд в Амстердамі наклав забезпечувальні заходи на активи ДТЕК у Нідерландах

Окружний суд Амстердаму наклав забезпечувальні заходи на активи DTEK Energy B.V. у Нідерландах, через заборгованість ДТЕК перед Сбербанком Росії.

Про це 21 вересня повідомив енергохолдинг ДТЕК.

«18 вересня 2020 року Сбербанк Росії пред'явив вимогу DTEK Energy B.V. до погашення простроченої заборгованості та отримав визначення голландського суду про вжиття забезпечувальних заходів щодо деяких активів DTEK Energy B.V. в Голандії», - йдеться у повідомленні компанії.

Як зазначається в повідомленні на Ірландській фондовій біржі, ДТЕК має намір використовувати всі доступні їй законні права та засоби правового захисту, щоб оскаржити вимогу суду. Крім того, ДТЕК також має намір продовжити обговорення з кредитором, разом з афілійованими особами, по реструктуризації заборгованості за кредитною угодою та відносно неї.

Згідно з повідомлення на біржі, мова йде про висунення Сбербанком РФ вимоги про виплату за угодою про гарантії щодо платіжних зобов'язань деяких афілійованих осіб «ДТЕК Енерго» відповідно до кредитної угоди, укладеної між цими афілійованими особами і кредитором. ДТЕК також пояснив, що дані заходи не впливають на поточну діяльність компанії з видобутку вугілля і виробництва електроенергії.

При цьому, генеральний директор ДТЕК Енерго Дмитро Сахарук заявив, що наразі енергетика в багатьох країнах світу все ще знаходиться під впливом пандемії коронавірусу, через що споживання енергоресурсів не відновилося в колишніх обсягах, а ціновий спад на вугілля повністю не пройдений.

«Стан справ в Україні погіршений також локальною кризою в галузі. У цих умовах компанія вживає заходів щодо стабілізації ситуації і збереження безперервності виробничих процесів, а також з пошуку рішення про довгострокову реструктуризацію боргу (перед Сбербанком – ред). Ми розуміємо, що кредитори в такій ситуації використовують всі можливі методи захисту своїх інтересів», - сказав він.

15:25 / 21 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події