Суд скасував рішення уряду про визнання ДТЕК переможцем конкурсу на Зінківську ділянку

Окружний адміністративний суд м. Київ задовольнив позов ПрАТ «Видобувна компанія «Укрнафтобуріння», власниками якої є Ігор Коломойський та Віталій Хомутиннік, та скасував розпорядження Кабінету міністрів, згідно якого переможцем конкурсу на укладання угоди про розподіл продукції на Зінківській ділянці (Сумська та Полтавська обл) стали компанії Oil&Gas Overseas Trading B.V. та ТОВ «Нафтогазексплуатація», бенефіціаром яких являється бізнесмен Рінат Ахметов.

Про це йдеться рішенні Окружного адмінсуду Києва від 3 жовтня 2019р, яке опубліковане в Єдиному державному судовому реєстрі.

«Визнати протиправним та скасувати абзац 3 Розпорядження КМУ від 05.07.2019 року № 507-р «Про визначення переможців конкурсів на укладення угод про розподіл вуглеводнів», а саме щодо визначення компанії Oil&Gas Overseas Trading B.V. та ТОВ «Нафтогазексплуатація» - переможцями конкурсу на укладення угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки Зінківська», - зазначається у рішенні суду.

Позивач посилався на те, що заявлені на конкурс компанії ДТЕК не мають належного досвіду, також представники «ВК «Укрнафтобуріння» зазначили, що подана інформація про технічні та фінансові можливості повинна стосуватися самих компаній-учасників конкурсу, а не їх засновників.

Своїм рішенням суд також зобов’язав Міжвідомчу комісію з організації укладання та виконання УРП повторно розглянути заявки учасників конкурсу саме по Зінківській ділянці, а уряд – переглянути прийняте рішення про визначення переможця з урахуванням нових пропозицій комісії.

Як повідомляв ExPro, 12 липня 2019р Кабмін опублікував розпорядження про визначення переможців конкурсу на укладання УРП, згідно цього документу переможцями по Зінківській ділянці були визнані Oil&Gas Overseas Trading B.V. та ТОВ «Нафтогазексплуатація». В свою чергу, за цим розпорядженням були визначені ряд інших переможців і на інші ділянки, зокрема «ВК «Укрнфтобуріння» стала переможцем по Русанівській ділянці, площею 766,6 кв км, що розташована у Сумській та Полтавській областях.

В кінці липня «ВК «Укрнафтобуріння» звернулася в Окружний адмінсуд столиці та оскаржила результати конкурсу саме в питанні визначення переможця по Зінківській ділянці.

20:57 / 9 жовтня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події