Суд поновив Валентина Гвоздія на посаді голови наглядової ради «Укргідроенерго»

Окружний адміністративний суд м. Києва прийняв ухвалу про поновлення Валентина Гвоздія, який був звільнений за наказом Мінекоенерго, на посаді незалежного директора наглядової ради ПрАТ «Укргідроенерго». Про це 13 лютого стало відомо завдяки рішенню суду опублікованому на Facebook-сторінці Гвоздія.

«Заяву Гвоздія В. А. про забезпечення позовної заяви задовольнити частково. Зупинити дію пунктів Наказу Мінекоенерго «Про дострокове припинення повноважень члена наглядової ради «Укргідроенерго» від 3 лютого 2020р, у томі числі, шляхом продовження виконання Гвоздієм В. А… функцій незалежного члена наглядової ради (незалежного директора) ПрАТ «Укргідроенерго», - зазначається в ухвалі суду.

Суд також заборонив міністерству припиняти повноваження незалежних членів наглядової ради «Укргідроенерго».

Гвоздій пояснив таке рішення суду тим, що, згідно закону, акціонер (в даному випадку Мінекоенерго) може звільнити незалежного члена виключно звернувшись до суду з відповідним позовом.

«Іншого порядку припинення повноважень законом не передбачено. Це і є гарантією незалежності незалежних членів», - додав Гвоздій.

Поновлення директора наглядової ради прокоментував заступник гендиректора з комерційної діяльності «Укргідроенерго» Богдан Сухецький: «Компанії потрібна стабільність. Дуже багато питань є по рішенням стосовно ПСО, нового ринку електроенергії, дивідендів, нових проектів. Міністерству варто займатись підтримкою, а не якимось незрозумілими діями стосовно членів наглядової ради».

Як повідомляло агентство ExPro, Гвоздія було обрано до складу наглядової ради «Укргідроенерго» в кінці липня 2019р в якості незалежного члена. Гвоздій є керівником та засновником юридичної фірми Golaw. 4 лютого Мінекоенерго своїм наказом припинило повноваження Гвоздія. В той же день останній заявив, що оскаржить дії міністерства. За словами Гвоздія, дане рішення було прийняте після того, як він відмовився виконувати незаконні вказівки першого заступника міністра Віталія Шубіна. Гвоздій заявив, що таке рішення міністерства є політично вмотивованим та незаконним.

18:00 / 13 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події