Суд почав повторний розгляд позову НАБУ, яке вимагає виключити Misen із спільної діяльності УГВ та Карпатигаз

Госпсуд Києва почав перегляд справи за позовом Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) про визнання недійсним внесення змін до договору спільної діяльності (СД) між АТ «Укргазвидобування» (УГВ), ТОВ «Карпатигаз» та компанією Misen Enterprises AB (Швеція).

Відповідно до ухвали від 11 січня, підготовче засідання у справі призначено на 4 лютого. НАБУ також вимагає визнати недійсним договір надання послуг із видобутку, збору, підготовки та транспортуванню природного газу, нафти та газового конденсату від 20.04.201р між УГВ та ТОВ «Карпатигаз».

Нагадаємо, у жовтні 2017р НАБУ звернулося до госпсуду міста Києва з аналогічними вимогами, суд першої інстанції їх відхилив, а Верховний суд направив справу на повторний розгляд.

Як повідомлялося, госпсуд м. Києва у грудні 2019р постановив стягнути солідарно з «Карпатигаз», УГВ та Misen Enterprises AB на користь «Центр фінансового лізингу» (колишній «Сбербанк Лізинг Україна») гривневий еквівалент $37,22 млн – вартість турбокомпресорів Mars 90, які «Сбербанк Лізинг Україна» передав у лізинг для цілей СД зазначених компаній.

Обладнання було встановлено у 2015р, однак потім «Карпатигаз» повідомили про відмову від договору лізингу та висунув вимогу до «Сбербанк Лізинг Україна» повернути протягом суму авансових лізингових платежів.

УГВ уклала договір СД із «Карпатигаз» 2002р для розробки Летнянського газового родовища. Внеском УГВ став ремонт свердловини на 450 грн грн, «Карпатигаз» внесли 350 тис грн грошима. У 2011р учасники та Misen Enterprises уклали додаткову угоду до договору СД, за якою Misen Enterprises мало внести $6,3 млн грошима та отримати частку у 50% в СД.

14:43 / 14 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події