Суд надав слідчим доступ до документів щодо утилізації відходів буріння УГВ

УГВ Київський райсуд м.Харків надав доступ слідчим ГУ Нацполіції у Харківській області до ряду матеріалів, що стосуються діяльності АТ «Укргазвидобування» (УГВ) з утилізації відходів буріння.

Як зазначається в ухвалах суду від 15 січня, доступ надано за матеріалами кримінального провадження №42019220000000229 від 28.03.2019р. Як зазначається в ухвалі, 2018р ГПУ «Шебелинкагазвидобування» (філія УГВ) замовляло ТОВ «Сігма Стайл» послуги з вивозу та утилізації відходів буріння на свердловині № 185 Мелихівського газоконденсатного родовища (ГКР) і на свердловині № 210 Ланнівського ГКР. ГУ Нацполіції Харківської області вважає, що у результаті цієї співпраці відбулася втрата активів УГВ на суму 9 млн грн.

Слідчий Нацполіції проінформував суд, що «Сігма Стайл» замовляло ТОВ «Поліколор Трейд» операції з отриманими відходами з родовищ УГВ. Разом з тим, по факту «Поліколор Трейд» здійснювало операції із відходами, що були отримані ТОВ «НВП «Новінтех» під час виконання договору із «Шебелинкагазвидобування», зазначає слідчий.

Слідчий також вказав, що до організації і здійснення вивезення відходів буріння за межі бурових майданчиків свердловин УГВ причетне ТОВ «Альфа екологія», з яким «Сігма стаіл» уклала 10.05.2018р договір на здійснення операцій у сфері поводження з відходами.

Таким чином, ухвалою від 15 січня суд надав слідчому дозвіл на доступ до «Поліколор Трейд» стосовно фінансово господарських відносин із «Шебелинкагазвидобування», а також ТОВ «Сігма Стаіл», «НВП «Новінтех», «Альфа екологія» та КП «Водолага комунсервіс» Нововодолазької селищної ради.

Суд також зобов`язав ТОВ «Укрнет» (Київ) забезпечити слідчому право тимчасового доступу до документів, що містять інформацію про реєстратора електронної поштової скриньки, з якої, на думку слідства, надходила документація від «Сігма Стаіл» на адресу «Альфа екології».

13:53 / 20 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події