Суд арештував рахунки «Трейдер Газ» та «Газ Лідер» за незаконний імпорт газу

Печерський районний суд міста Києва 6 березня 2020р видав ухвалу щодо накладення арешту на рахунки ТОВ «Трейдер Газ» та ТОВ «Газ Лідер» на підставі запровадження протиправних схем імпорту природного газу на територію України з порушенням митних процедур та без сплати податків. Відповідну ухвалу оприлюднено в реєстрі судових рішень 13 березня.

В ході досудового розслідування встановлено, що службові особи «Трейдер Газ» та «Газ Лідер», а також інших підконтрольних їм компаній, за змовою із службовими особами енергетичної митниці, запровадили протиправну схему легалізації коштів внаслідок імпорту природного газу в Україну та його подальшу незаконну реалізацію з порушенням митного та податкового законодавства.

За даними розслідування, «Трейдер Газ» з квітня 2019р імпортував 201 млн куб м газу, в той час як фактично розмитнив тільки 82 млн куб м. Нерозмитнений газ без сплати митних платежів «Трейдер Газ» продав наступним компаніям: ДП «Ітера трейд», ТОВ «Центральна газопостачальна компанія», ТОВ «Метіда», ТОВ «Тех пром газ», ТОВ «Веста», ТОВ «Крафт Енерджі», ТОВ «Енергосинтез», ТОВ «Євро-енергогаз», ТОВ «Центренерджи», ТОВ «ЕК Канон», ТОВ «Приватна газопостачальна компанія», ТОВ «Укрфінгаз», ТОВ «ІЕК М2» та іншим.

У результаті протиправної схеми імпорту та подальшої реалізації природного газу державою було недоотримано митних платежів у розмірі 87,6 млн грн.

Як повідомлялося, СБУ викрила схему протиправного імпорту природного газу, який завдав державі збитків на 150 млн грн.

Довідка ExPro

ТОВ «Трейдер Газ» та ТОВ «Газ Лідер» належать Сергію Серчанському, який також виступає директором у «Газ Лідер». Директор «Трейдер Газ» - Максим Манусіс.

15:25 / 19 березня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події