«Сучасні вантажівки» поставить 40 тягачів для «Укргазвидобування» на суму 122,7 млн грн

2 листопада ТОВ «Сучасні вантажівки» здобуло перемогу в тендері від АТ «Укргазвидобування», на закупівлю 40 мототранспортних вантажних засобів, а саме тягачів сідельних підвищеної прохідності з колісною формулою 6х6 на суму 122,7 млн грн (з ПДВ). Строк поставки товару - 210 календарних днів з дати укладення договору.

Перед початком аукціону, очікувана сума тендеру складала 134.9 млн грн. В аукціоні приймали участь: ТОВ «Торговий Дім Автокраз», ТОВ «Сучасні вантажівки», ТДВ «Конкорд» , ТОВ «АВАНТІ Груп» ПП «Техносервісінформ». Першим претендентом на тендер було ТОВ «Торговий Дім Автокраз» але рішення щодо перемоги було скасоване, наступним претендентом став ТОВ «Сучасні вантажівки» з пропозицією на 7 млн грн більше. Потрібно відмітити, що в даний момент «Сучасні вантажівки» також очікують офіційне рішення, щодо перемоги по іншому тендері на мототранспортні засоби для перевезення з найкращою пропозицією 77,5 млн.грн.

Директором ТОВ «Сучасні вантажівки» є Кобилінський Сергій Миколайович, власником являються дві компанії: ТОВ «Ріалто» та ПАТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «КОННЕКТ». Бенефіціарний власник - Мещаніна Ольга Вікторівна.

22:19 / 5 листопада, 2018