«Стрийнафтогаз» повторно подав в реєстр ОВД наміри з буріння 5 свердловини на Черницькій площі

ТОВ «Стрийнафтогаз» повторно подало в реєстр оцінки впливу на довкілля (ОВД) наміри з спорудження 5 свердловин на Черницькій площі (Львівська обл), після технічного збою в реєстрі.

За повідомленням компанії, передбачене буріння пошукової свердловини № 1 та розвідувальних свердловин № 2, 3, 4, 5 на Черницькій площі, максимальною глибиною 580м, роторним та турбінним способом, за допомогою бурового верстату з дизельним приводом потужністю до 3000 кВт. Згідно з намірами, за допомогою буріння планують розкриття покладів природного газу в нижньосарматському комплексі порід (горизонти НД-2 - НД-4). Очікувані об’єми видобутку природного газу з однієї свердловини становлять до 10 тис куб м /добу.

Також передбачене підключення зазначених свердловин до установки підготовки вуглеводневої сировини, яке включає в себе типову схему обв’язки устя свердловин, та прокладання газопроводів-шлейфів на відстань понад 1000м.

В залежності від довжини газопроводу роботи по підключенню свердловини розраховані терміном від одного до п’яти місяців. У будівельних роботах планують задіяти від 15 до 20 одиниць техніки, зазначили в намірах ОВД.

Як повідомлялось раніше, перемогу в аукціоні Держгеонадр на спецдозвіл по Черницькій площі «Стрийнафтогаз» отримав 25 жовтня 2018р.

Довідка ExPro:

ТОВ «Стрийнафтогаз» (директор Петро Гринів, засновники: Петро Гринів, Олег Курочкін, Юрій Петрушко) - приватна видобувна компанія, яка створено з метою збільшення видобутку нафти і газу в Карпатському нафтогазоносному регіоні України. Основними видами діяльності компанії є пошук, розвідка та геологічне вивчення нафтогазоносних ділянок, розробка надр та видобуток корисних копалин, буріння та експлуатація свердловин-дублерів та нових свердловин, будівництво та експлуатація установок по підготовці газу, реалізація одержаної продукції, капітальний ремонтом свердловин.

«Стрийнафтогаз» володіє спеціальними дозволами на користування надрами Добрівлянської площі та Черницької площі, що на Львівщині. У 2019р компанія видобула 55,2 млн куб м.

13:48 / 13 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події