Споживачам слід навчитися прогнозувати свій графік споживання – «ДТЕК Трейдинг»

Споживачам електроенергії в умовах нового ринку, який має запрацювати до 1 липня 2019р, варто навчитися максимально точно прогнозувати погодинний графік власного споживання для того, щоб отримати від постачальників найбільш привабливі для себе комерційні пропозиції. Про це під час конференції «Агропетрол 2019» заявив менеджер компанії-постачальника «ДТЕК Трейдинг» Олег Максименко.

«Споживачу варто навчитися прогнозувати свій графік споживання. Це дозволить отримати від енергопостачальної компанії найвигіднішу комерційну пропозицію», - сказав він.

Максименко також додав, що в новій моделі ринку, яка запрацює з початку липня цього року, електрична енергія зокрема буде торгуватися на балансуючому ринку. В цьому сегменті ринку будуть торгуватися небаланси – відхилення фактичного графіку споживання/генерації від прогнозованого. Таким чином, точність прогнозування в умовах нового ринку буде мати важливе комерційне значення.

16:40 / 8 лютого, 2019

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події