Споживачам слід навчитися прогнозувати свій графік споживання – «ДТЕК Трейдинг»

Споживачам електроенергії в умовах нового ринку, який має запрацювати до 1 липня 2019р, варто навчитися максимально точно прогнозувати погодинний графік власного споживання для того, щоб отримати від постачальників найбільш привабливі для себе комерційні пропозиції. Про це під час конференції «Агропетрол 2019» заявив менеджер компанії-постачальника «ДТЕК Трейдинг» Олег Максименко.

«Споживачу варто навчитися прогнозувати свій графік споживання. Це дозволить отримати від енергопостачальної компанії найвигіднішу комерційну пропозицію», - сказав він.

Максименко також додав, що в новій моделі ринку, яка запрацює з початку липня цього року, електрична енергія зокрема буде торгуватися на балансуючому ринку. В цьому сегменті ринку будуть торгуватися небаланси – відхилення фактичного графіку споживання/генерації від прогнозованого. Таким чином, точність прогнозування в умовах нового ринку буде мати важливе комерційне значення.

16:40 / 8 лютого, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події