Спецдозвіл на Бориславське родовище був анульований на підставі перевірки Держекоінспекції – Держгеонадра

Державна служба геології та надра України (Держгеонадра) надала офіційне роз’яснення стосовно судового рішення анулювання спецдозволу на розробку Бориславського родовища ПАТ «Укрнафта». В якому запевнила, що підставою для внесення судового провадження стало подання Державної екологічної інспекції України (Держекоінспекції), повідомляє пресслужба відомства.

У службі відзначають, що під час планових та позапланових перевірок екологічна інспекція зафіксувала суттєве погіршення стану екологічної безпеки на родовищі. Продовження робіт на об’єкті могло мати небезпечні наслідки для екології Дрогобицького та Сколівського районів Львівської області, де розташоване родовище. Тож в Держгеонадрах наголошують, що «Укрнафта» не виконала вимог законодавства у сфері охорони навколишнього середовища, внаслідок чого була позбавлена ліцензії.

Як повідомлялось в 19 жовтня, анулювавши дію зазначеного спецдозволу, суд прийняв рішення, яке несе загрозу техногенній безпеці міста, адже зупинка видобування вуглеводнів на Бориславському родовищі призведе до зупинки роботи вакуумно-компресорних станцій та програми дегазації у місті. Тож і нафтовики і місто готують відповідні апеляції до суду.

14:02 / 21 жовтня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події