СОКАР вимагає проведення прозорого конкурсу з постачання газу від ОПЗ

ТД «Сокар Україна» вимагає від АТ «Одеський припортовий завод» проведення прозорого конкурсу з відбору постачальника природного газу за давальницькою схемою. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Ми дійсно чинимо тиск на членів правління ОПЗ, висловлюючи категоричний протест і вимагаючи проведення чесного, прозорого конкурсу – при цьому діємо виключно в рамках українського законодавства», - зазначили у Сокар.

За словами компанії, умови конкурсу були спочатку розіслані учасника для ознайомлення, а пізніше через три дні змінені при публікації на сайті ОПЗ. Згідно нових умов конкурсу, процедура оскарження була виключена з Порядку відбору. Також учасникам тендеру необхідно було надати документальне підтвердження наявності досвіду реалізації міндобрив протягом двох років.

У компанії зазначили, що за торгівлю міндобривами у групі SOCAR відповідають ТОВ «Сокар Петрохім Трейдинг» (Україна) і SOCAR Logistics DMCC (ОАЕ). Також додали, що SOCAR управляє одним з найбільших заводів в Чорноморському регіоні. Підприємство було введено в експлуатацію на початку 2019р. Продуктивність заводу складає 1,2 тис т аміаку і 2 тис т карбаміду на добу. Експортні потужності - до 500 тис т в рік готової продукції.

Як повідомляло ExPro, суд за позовом ТД «Сокар України» заборонив ОПЗ проводити конкурс з відбору давальця. За словами Сокар те, що ОПЗ провели другий етап конкурсу «зайвий раз підтверджує версію про наміри менеджменту Заводу провести конкурс за спланованим непрозорим сценарієм, в якому переможець відомий заздалегідь. Тим більше, що наступний етап, згідно з процедурою, пройде за зачиненими дверима».

14:50 / 31 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події