Сінгапурська Keppel Infrastructure завершила купівлю 20% акцій енерготрейдера MET Group

Keppel Infrastructure (Сінгапур) у січні завершила придбання 20% акцій енерготрейдера MET Group зі штаб-квартирою у Швейцарії, повідомила пресслужба компанії.

Вартість придбаного пакету - €53 млн. Keppel Infrastructure матиме представництво в раді директорів MET Group.

 

MET Group займається, зокрема трейдингом на ринках природного газу, електроенергії та нафти. Компанія присутня у 15 європейських країнах, у 2018р вона отримала €10,7 млрд доходу, реалізувала, зокрема 42 млрд куб м природного газу. MET Group є мажоритарним власником Дунайської електростанції в Угорщині потужністю 794 МВт, а також володіє MET Dunai Solar Park потужністю 21 МВт. MET Group також є основном акціонером найбільшого постачальника природного газу в Угорщині, TIGÁZ. Більшість акцій МЕТ належить угорській нафтогазовій компанії MOL (40%).

Keppel Infrastructure входить до Keppel Corporation Limited, багатопрофільної компанії, що пропонує рішення для сталої урбанізації, однієї з провідних корпорацій Сінгапуру, акції якої котуються на біржі.

За даними ExPro, у 2019р MET продала на кордоні з Україною 155 млн куб м, а ТОВ «МЕТ Україна» розмитнило в Україні 80 млн куб м.

13:58 / 24 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події