Smart Energy замовить проект облашнування свердловини №61 на Свиридівському родовищі

Компанія ТОВ «Смарт Енерджі» для потреб Представництва «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітет» оголосила тендер на розробку робочого проекту «Облаштування свердловини № 61 Свиридівська, з встановленням компресорних установок для експлуатації низьконапірних свердловин на території Лохвицького району, Полтавської області»

Про це йдеться у повідомленні компанії, яке опубліковане 12 серпня 2019р в системі публічних закупівель Zakupki.prom.ua

Згідно технічного завдання, виділяють дві стадії проектування: проект та робоча документація, якими передбачено безпосередньо облаштування свердловини №61 Свиридіського ГКР з встановленням сепаратора уловлювання залпових пачок рідини та компресорних установок (КУ) для експлуатації низьконапірних свердловин. А також передбачено реконструкцію вузла вихідних ниток інгібіторного господарства даної свердловини, для забезпечення подачі газоконденсатної суміші низьконапірних свердловин на вхід сепаратора уловлювання заплавових пачок рідини, та подачі високо напірного потоку газоконденсованої суміші з виходу КУ на Мехедісько-Голотовщинську ТЗСУ (тимчасова замірно-сепараційна установка).

Детальніше із завданням на проектування, можна ознайомитись в розділі закупівлі «Документи».

Комерційну пропозицію по закупівлі можна надати до 15 серпня 2019р на платформі Zakupki.prom.ua де потрібно зазначити вартість виконання проектних робіт, та окремо кошторис на проектно-вишукувальні роботи.

Строк виконання проектних робіт: до 12 лютого 2020р.

Довідка Expro:

Smart Energy (керівник: Сергій Глазунов, засновники: Пелідона Сервісез ЛТД (Кіпр), Вадим Новінський) – це група компаній нафтогазової галузі, що входить в структуру Смарт-холдингу – одно з найбільших промислово-інвестиційних об'єднань України. Також входить в п’ятірку найбільших газовидобувних компаній. Компанія об’єднує британську Regal Petroleum з активами в Полтавській області (представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед») і нафтогазовидобувні компанії ПРаТ«Укргазвидобуток» і ТОВ «Пром-енерго Продукт», що здійснюють свою діяльність в Харківській області.

Обсяг видобутку газу за 2018р склав 295 млн куб м. Станом на 01.01.2019 року сумарний накопичений обсяг видобутку газу на родовищах групи компаній Smart Energy складає 3,783 млрд куб. м, газового конденсату – 497 тис. тонн.

11:57 / 13 серпня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події