Smart Energy ввела в експлуатацію свердловину №25 Свиридівського родовища

Британська компанія Enwell Energy, що входить до групи компаній Smart Energy, ввела в роботу розвідувальну свердловину №25 на Свиридівському родовищі (Полтавська обл), повідомляє пресслужба компанії.

Зазначена свердловина має завдання, встановити промислове значення покладів вуглеводнів горизонтів В-20, В-22 та В-23 візейського ярусу. Під час її випробовування було отримано значний приплив газу та конденсату з горизонту B-22, тож свердловину було підключено до установки підготовки газу для проведення тривалого промислового тестування та оптимізації її виробничих параметрів. Наразі вона працює зі стабільним дебітом 55 тис куб м/добу газу та 13 тонн/добу конденсату.

«Під час випробувань ми провели дослідження на різних режимах роботи нової свердловини. Поточний режим визначено як оптимальний і вже сьогодні дебіт цієї свердловини допомагає нам підтримувати позитивну динаміку видобутку», - прокоментував Віктор Дудзич, технічний директор групи компаній Smart Energy.

За повідомленням, фактична глибина нової свердловини, буріння якої розпочалось у липні 2020 року, склала 5 320 м. Її введення в роботу відбулося з випередженням запланованого строку.

Нагадаємо, що 23 лютого цього року британська компанія розпочала буріння свердловини №29, а в травні 2020 року ввела в роботу свердловину №54 також на Свиридівському родовищі.

Довідка ExPro 

Група компаній Smart Energy входить до складу Смарт-Холдингу, реалізує проєкти з розвідки та промислової розробки родовищ вуглеводнів та належить до п’ятірки найбільших приватних газовидобувників України, сумарно видобуваючи понад 1 млн м3 газу на добу.

Нафтогазовий напрям Smart Energy представлений компанією «Укргазвидобуток» (Харківська область), а також публічною британською компанією Enwell Energy. У свою чергу, активи Enwell Energy працюють на Полтавщині – це Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» і «Аркона Газ-Енергія», а також на Харківщині – компанія «Пром-Енерго Продукт».

10:29 / 25 лютого 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події