Smart Energy впроваджує систему безпеки для всіх учасників проектів спорудження свердловин

Smart Energy враховуючи кращі світові практики, запроваджує системи безпеки не лише для своїх працівників, але й працівників тих компаній, які задіяні на об’єктах, повідомляє пресслужба компанії в мережі Facebook.

Зокрема, щоб мінімізувати ризики при будівництві свердловини №29 на Свиридівському родовищі (Полтавська область), яке було розпочато минулого тижня, фахівці з безпеки праці провели освітню зустріч з представниками бурового підрядника - компанії «Енергофінанс», та поділились методикою оцінки ризиків, та обговорили небезпеки, можливі в рамках цього проєкту.

Завдяки такому підходу «Енергофінанс» підготувала власну оцінку ризиків для будівництва свердловини №29 та представила заходи, вжиті для їх мінімізації.

В пресслужбі відзначили, що Smart Energy першою в галузі розпочинає роботу з підвищення безпеки роботи в компаніях, з якими співпрацює.

Довідка ExPro

Група компаній Smart Energy входить до складу Смарт-Холдингу, реалізує проєкти з розвідки та промислової розробки родовищ вуглеводнів та належить до п’ятірки найбільших приватних газовидобувників України, сумарно видобуваючи понад 1 млн м3 газу на добу.

Нафтогазовий напрям Smart Energy представлений компанією «Укргазвидобуток» (Харківська область), а також публічною британською компанією Enwell Energy. У свою чергу, активи Enwell Energy працюють на Полтавщині – це Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» і «Аркона Газ-Енергія», а також на Харківщині – компанія «Пром-Енерго Продукт».

13:49 / 2 березня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події