Smart Energy відремонтувала 2 свердловини Островерхівського родовища

Компанія «Укргазвидобуток», що входить до групи Smart Energy, успішно провела капітальний ремонт та відновила роботу двох свердловин на Островерхівському родовищі в Харківській області, повідомили в пресслужбі компанії.

В результаті проведених робіт компанії вдалося збільшити середньодобовий видобуток газу по групі на 75 тис куб м за добу в 2020р.

За повідомленням, капітальний ремонт свердловини (крс) №61 був виконаний у стислий термін: його було розпочато наприкінці січня, а на початку березня – вже відновлено експлуатацію свердловини з дебітом газу на рівні 25 тис куб м/добу.

А на початку квітня «Укргазвидобуток» також відновив експлуатацію свердловини №62, в результаті робіт з переведення свердловини на вищезалягаючий горизонт. Так вперше на родовищі отримано промисловий приплив вуглеводнів з горизонту В-15 та підтверджено його промислове значення як об’єкта розробки, зазначили в пресслужбі.

Наразі виконуються геолого-промислові дослідження з метою встановлення оптимальних режимів роботи зазначеної свердловини. За початковими даними досліджень оптимальний дебіт газу складає близько 50 тис куб м/добу. Крім нарощення обсягів видобутку, результат, отриманий по свердловині №62, дає підстави для збільшення запасів та ресурсної бази родовища, наголошують в компанії.

«Позитивні результати, які ми досягли завдяки проведеним КРС, завдячують якісному плануванню та управлінню проведенням робіт, злагодженим діям професійної команди фахівців компанії. Для забезпечення максимальної ефективності таких робіт ми використали сучасні високоефективні технології та матеріали, а також застосували унікальні технічні рішення на етапі перфорації та випробування», - прокоментував технічний директор групи компаній Smart Energy Віктор Дудзич, якого цитує пресслужба.

Довідка ExPro:

Група компаній Smart Energy входить до складу Смарт-Холдингу, здійснює реалізацію проектів у сфері розвідки та промислової розробки родовищ вуглеводнів.

Нафтогазовий напрям Smart Energy представлений газовидобувною компанією «Укргазвидобуток» (Харківська область) та публічною британською компанією Regal Petroleum з активами у Полтавській області (Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед») і Харківській області (компанія «Пром-Енерго Продукт»).

У 2019 році група компаній Smart Energy наростила видобуток вуглеводнів, збільшивши сукупний обсяг видобутку газу на 24,7% до 368,8 млн куб м і газового конденсату – на 28,7% до 33,1 тис тонн.

15:29 / 7 квітня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події