Smart Energy сплатила 519 млн грн податків за 1 півріччя 2020 р

За перші шість місяців 2020р компанії групи Smart Energy разом сплатили 519,4 млн грн податкових платежів, що на 37,2% менше за аналогічний показник минулого року. повідомляє пресслужба компанії.

За повідомленням 203,2 млн грн з всієї суми, складають рентні платежі до бюджетів усіх рівнів, а до місцевих скарбниць перераховано 10,7 млн грн рентних платежів.

В компанії відзначають, що основною причиною зменшення податкових платежів компаній у порівнянні з аналогічним періодом минулого року є падіння ціни на газ та конденсат, які реалізує Smart Energy. Так через скорочення інвестиційної програми виробнича позитивна динаміка також почала уповільнюватись: у 2019р за аналогічний період видобуток газу виріс на 40% проти 9,5% у цьому році.

«Падіння ціни на газ продовжує негативно впливати на наші фінансові результати в цілому і розмір податкових платежів зокрема. За рік ціна на природний газ знизилась більш ніж вдвічі, що пояснює зниження виплачених податків на 37%. На жаль, нарощення видобутку нездатне компенсувати цей тренд, а може лише уповільнити його. Проте, якщо в найближчому майбутньому держава не впровадить ряд фіскальних послаблень, подальше зростання видобутку буде неможливе і почнеться спад, що, в свою чергу, значно зменшить фінансові надходження до бюджетів всіх рівнів», – прокоментував Олексій Заєць, Фінансовий Директор групи Smart Energy.

Незважаючи на негативні зовнішні чинники, компанії групи Smart Energy продовжують не лише сплачувати всі податки в повному обсязі, а й допомагати громадам, на території яких працюють. Зокрема, в звітний період компанії виділили 1,9 млн грн на локальні соціальні проєкти. Переважна більшість цих коштів пішла на протидію поширенню коронавірусу COVID-19 та мінімізацію наслідків захворювання.

Довідка ExPro:

Група компаній Smart Energy входить до складу Смарт-Холдингу, здійснює реалізацію проектів у сфері розвідки та промислової розробки родовищ вуглеводнів.

Нафтогазовий напрям Smart Energy представлений газовидобувною компанією «Укргазвидобуток» (Харківська область), а також публічною британською компанією Enwell Energy (Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» та ТОВ «Аркона Газ-Енергія») з активами в Полтавській області і Харківській області (компанія «Пром-Енерго Продукт»).

14:03 / 28 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події