Smart Energy розпочала буріння свердловини №29 на Свиридівському родовищі

Компанія Enwell Energy, що входить до групи компаній Smart Energy, цими днями розпочала буріння розвідувальної свердловини №29 на Свиридівському родовищі (Полтавська обл), повідомляє пресслужба компанії.

Буріння нової свердловини, проєктна глибина якої складає 5 450 м, заплановано закінчити в 3 кварталі цього року. У разі подальших успішних випробувань введення її в роботу очікується протягом 4 кварталу 2021 року.

Першочергове завдання зазначеної свердловини – встановлення промислового значення покладів вуглеводнів горизонту В-22, а також розвідка покладів горизонтів В-21 та В-23 візейського ярусу.

Нагадаємо, що в минулому році британська компанія пробурила нову свердловину також на Свиридівському родовищі. Водночас вона проводить розробку проєкту з буріння пошукової свердловини на Васищівському родовищі (Харківська обл) для вивчення перспектив видобутку на Введенській структурі і готується до буріння першої свердловини на Свистунківсько-Червонолуцькому родовищі (Полтавська обл).

Довідка ExPro

Група компаній Smart Energy входить до складу Смарт-Холдингу, реалізує проєкти з розвідки та промислової розробки родовищ вуглеводнів та належить до п’ятірки найбільших приватних газовидобувників України, сумарно видобуваючи понад 1 млн м3 газу на добу.

Нафтогазовий напрям Smart Energy представлений компанією «Укргазвидобуток» (Харківська область), а також публічною британською компанією Enwell Energy. У свою чергу, активи Enwell Energy працюють на Полтавщині – це Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» і «Аркона Газ-Енергія», а також на Харківщині – компанія «Пром-Енерго Продукт».

10:08 / 25 лютого 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події