«Слуга народу» розгляне розділення Мінекоенерго на два окремі міністерства

Провладна фракція «Слуга народу» винесе на розгляд питання про розділення Міністерства енергетики та захисту довкілля на два окремі міністерства, адже об’єднання відомств створює конфлікт інтересів.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила екс-депутат Вікторія Войціцька з посиланням на слова керівника парламентської фракції «Слуга народу» Давида Арахамії.

«Давид Арахамія: будемо ставити питання про розділ Міністерства енергетики та екології, бо там є конфлікт інтересів... енергетика шкодить екології...», - написала Войціцька.

Довідка ExPro. Діючий уряд під керівництвом Олексія Гончарука був призначений в кінці серпня 2019р. При його формуванні були об’єднані два відомства – Міністерство енергетики та вугільної промисловості та Міністерство екології та природних ресурсів. Нове Міністерство енергетики та захисту довкілля об’єднало у собі функції реалізації державної політики в сферах як енергетики, так і захисту навколишнього середовища. Керівником новоутвореного відомства став міністр Олексій Оржель.

12:51 / 17 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події