«Слуга народу» пропонує прем’єру призначити Ольгу Буславець міністром енергетики та захисту довкілля

Коаліція сформована політичною партією «Слуга народу» пропонує прем'єр-міністру Денису Шмигалю внести на розгляд Верховної Ради подання про призначення Ольги Буславець міністром енергетики та захисту довкілля.

Проект постанови про призначення Буславець Ольги Міністром енергетики та захисту довкілля України №3280 зареєстрований в парламенті 29 березня.

Відповідно з Конституцією України, кандидатури на посади міністрів вносяться прем'єром за пропозицією фракції "Слуга народу", яка має права коаліції в нинішній Верховній Раді.

Буславець раніше займала посаду генерального директора директорату енергетичних ринків Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Коментуючи дану пропозицію, народний депутат, голова комітету ВРУ з питань енергетики та ЖКП Андрій Герус написав у себе на сторінці-Facebook:  «Весною 2016 року в Україні запровадили новий порядок розрахунку ціни електроенергії. В народі він отримав назву «Роттердам+». Цей порядок розробляло тодішнє НКРЕКП, а погоджувало його міністерство енергетики. У міністерстві енергетики його спочатку погоджував профільний департамент. Очолювала тоді цей профільний департамент сьогоднішня кандидат на міністра енергетики Ольга Буславець, відповідний підпис на погодженні від 05.02.2016».

12:16 / 30 березня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події