Слов’янська ТЕС відновила генерацію електроенергії

Слов’янська ТЕС, яка входить до складу ПАТ «Донбасенерго», після відновлення газопостачання з боку газорозподільчої компанії «Донецькоблгаз» 16 липня відновила генерацію електроенергії. Про це повідомив прес-центр компанії.

«16 липня 2020р Слов'янська ТЕС почала постачати електроенергію в Об'єднану енергосистему України. Напередодні о 20:40 ПАТ «Донецькоблгаз» відновив розподіл газу на станцію», - йдеться у повідомленні.

За даними прес-центру «Донбасенерго», генеруюча компанія подала позов до Господарського суду Донецької обл на «Донецькоблгаз» через те, що газорозподільча компанія вимагала сплати завищеної вартості послуги з розподілу газу. 12 червня суд застосував захід забезпечення позову – заборонив «Донецькоблгазу» відключати ТЕС на час розгляду справи.

«Однак 16 днів газ на СловТЕС не надходив через нібито проведення «Донецькоблгазом» ремонту засувки Ду 600 мм на підвідному газопроводі від ГРС до станції. Фактично, це був прямий шантаж з боку облгазу, оскільки жодні роботи на підвідному газопроводі не проводилися», - повідомили в генеруючій компанії.

Як повідомляло агентство ExPro, з 1 липня 2020р дільча компанія «Донецькоблгаз» зупинила розподіл газу для Слов’янської ТЕС. За інформацією «Донбасенерго», такі дії були неправомірними, зокрема постачальник газу вимагав сплати завищеної вартості послуги з розподілу газу. 7 липня станція через відсутність газу перейшла на роботу на вугіллі та почала використовувати антрацит.

10 липня прес-центр генеруючої компанії опублікував позицію НКРЕКП, яка зазначила, що вартість послуги з розподілу газу має бути розрахована, виходячи з фактичного обсягу споживання газу у попередньому році, тому «Донецькоблгаз» має перерахувати вартість послуги. З 13 липня станція зупинилися через дефіцит антрациту.

10:22 / 16 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події