Слов’янська ТЕС перейшла на використання антрациту після зупинки постачання газу – «Донбасенерго»

Слов’янська ТЕС, яка входить до складу ПАТ «Донбасенерго», перейшла на роботу виключно на імпортному антрациті, оскільки з початку липня «Донецькоблгаз» зупини постачання газу на станцію. Про це 7 липня повідомила прес-служба «Добнасенерго».

«Слов'янська ТЕС уже змушена в повному обсязі використовувати дорогий імпортний антрацит. Без роботи залишилися гірники шахти 1-3 «Новогродівська» - основного постачальника вугілля на СловТЕС», - йдеться у повідомленні.

За даними прес-центру, Слов’янська ТЕС уже 7-му добу не отримує поставок газу, який використовується спалювання вугілля марки «Г».

Як повідомляло агентство ExPro, «Донецькоблгаз» зупинив розподіл газу для Словянської ТЕС з 1 липня 2020р. За інформацією «Донбасенерго», такі дії були неправомірними, зокрема постачальник газу вимагав сплати завищеної вартості послуги з розподілу газу.

15:46 / 7 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події