Швейцарська юркомпанія Lalive SA готова супроводжувати позов «Укренерго» проти РФ за 49,9 млн грн

Швейцарська юридична компанія Lalive SA запропонувала найнижчу вартість (49,9 млн грн) послуг з юридичного супроводження позову ДП «НЕК «Укренерго» до Російської Федерації, в якому українська компанія буде вимагати відшкодувати збитки у зв’язку з втратою активів на території незаконно анексованого півострова Крим.

Цінова пропозиція Lalive SA та інших юркомпаній опубліковані в повідомленні «Укренерго», яке розміщене в системі публічних закупівель Prozorro.

Конкуренцію швейцарській Lalive SA склали такі міжнародні компанії як Covington & Burling LLP (54,99 млн грн), Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan UK LLP (55,65 млн грн) та Hughes Hubbard & Reed LLP (74,5 млн грн).

Очікувана вартість закупівлі юридичних послуг становила 84 млн грн. Інформація про розкриття цінових пропозицій була оприлюднена 14 січня, рішення «Укренерго» про визначення переможця на сьогодні ще не опубліковане.

Згідно поданої компанією Lalive SA документацією, вона представляла наступні компанії, які судилися з Росією: «Юкос Капітал», ПАТ «Укрнафта» та ТОВ «Стабіл». Крім того, представники Lalive SA підтвердили, що у їх компанії відсутні офіси чи філії на території Криму та РФ, а також юрфірма не має спільних угод та не представляє інтереси уряду Росії.

Як повідомлялося раніше, через анексію Кримського півострова держкомпанія «Укренерго» втратила біля 15 підстанцій та декілька тисяч кілометрів ліній електропередачі напругою 220 та 330 кВ. У квітні 2018р представники «Укренерго» повідомили російську сторону про ініціацію інвестиційного спору щодо кримських активів. За даними компанії, вартість лише магістральних мереж на території оцінюється близько $1 млрд. У жовтні 2018р голова «Укренерго» Всеволод Ковальчук повідомив про початок відбору юридичної компанії, яка буде супроводжувати позов до Міжнародного арбітражу. За його словами, «Укренерго» планує подати позов проти РФ на початку цього року.

12:28 / 16 січня, 2019

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події