Shell почала закачування газу в українські ПСГ

Англо-нідерландська корпорація Shell з 10 серпня почала імпорт і закачування природного газу в українські ПСГ. Про це свідчать дані «Оператора газотранспортної системи України».

Раніше закачування газу в ПСГ України для Shell вела компанія Prometheus Energy.

Як повідомляло ExPro, у зв'язку з рекордним заповненням підземних сховищ газу у Європі, іноземні компанії активно закачують природний газ до українських ПСГ. Станом на 10 серпня в ПСГ України зберігалося 23,29 млрд куб м газу, що є рекордним показником.

За даними АТ «Укртрансгаз» на 1 серпня компанії з Європи та США зберігаються на умовах «митного складу» 5,2 млрд куб м природного газу.

09:16 / 12 серпня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події