Шельфову ділянку «Дельфін» розділять на дві ділянки і виставлять на конкурс УРП у березні

Шельфову ділянку «Дельфін» розділять на дві частини – Південну і Північну, та виставлять на конкурс з відбору переможця на підписання Угоди про розподіл продукції у березні 2020р.

Про це повідомив очільник Держгеонадр Роман Опімах.

«По шельфу. Вирішили найоптимальніший варіант розділити на дві частини: 8300 кв км Північна і 7500 кв км Південна», - зазначив Опімах.

По «Дельфіну» Держгеонадра пропонує мінімальні інвестиції по 60 млн долларів по кожній площі.

Нагадаємо, що міністр енергетики та захисту довкілля України Олексій Оржель заявив, що шельфову ділянку Чорного моря з покладами нафти і газу «Дельфін» у березні планують розділити на кілька лотів, та виставити на аукціон, щоб залучити якомога більше міжнародних компаній до видобутку газу в Україні.

За його словами, нещодавно було проведено переговори з азербайджанською компанією SOCAR, яка має досвід у розробці та видобутку шельфових родовищ.

15:02 / 24 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події