Секретаріат Енергоспівтовариства оприлюднив пропозиції виходу ресурсу УГВ на біржу

Секретаріат Енергетичного співтовариства ЄС оприлюднив Position Paper on Gas Market Design in Ukraine, який також було розіслано всім зацікавленим сторонам. У документі аналізується нинішня ситуація на газовому ринку України та пропонуються варіанти подальшого розвитку ринку, які забезпечать необхідну ліквідність для майбутньої газової біржі.

Йдеться, насамперед, про продаж газу, який видобуває АТ «Укргазвидобування», на ТБ «Українська енергетична біржа» (УЕБ). За словами Енергоспівтовариства, ця концепція дозволить всім учасникам ринку мати доступ до ресурсу, забезпечуючи його торгівлю на рівних та прозорих сегментах ринку, якими управляє УЕБ.

«У зв'язку з тим, що власний видобуток країни буде продаватися на прозорих умовах на ринку і, відповідно, буде враховуватися в механізмах ціноутворення, ціна на український газ може бути нижче, ніж ціна індексу TTF або NCG, до яких прив’язана Україна на даний момент. Крім цього, український газовий хаб через свій розмір може стати одним з провідних європейських хабів», - йдеться у повідомленні.

16:01 / 26 листопада 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події