Schlumberger проведе цементування 4 свердловин для УГВ за 30 млн грн

ТОВ «Шлюмберже Сервісез Україна» здобуло перемогу в 3 тендерах АТ «Укргазвидобування», на послуги з цементування 4 свердловин на Яблунівському, Краснокутському та Гадяцькому родовищах, загальною сумою 30 млн грн (з ПДВ).

Про це йдеться у повідомленні компанії, яке опубліковане 10 червня, в системі публічних закупівель Prozorro. Строк виконання вище вказаних послуг – до 31 грудня 2019.

Згідно повідомлень компанії, було проведено наступні тендери:

  • 1. Послуги з цементування свердловини №362 Яблунівського НГКР з ціновою пропозицією 15,1 млн грн.
  • 2. Послуги із цементування свердловини №32 Краснокутського ГКР з ціновою пропозицією 10,9 млн грн.
  • 3. Послуги з цементування свердловин №71 та №73 Гадяцького НГКР з ціновою пропозицією 3.8 млн грн.

В аукціонах по всіх 3 тендерах брала участь тільки одна компанія. З протоколів засідань тендерних комітетів «Укргазвидобування» по цим 3 закупівлям, які відбулися наприкінці січня 2019р було прийняте рішення, про прийняття пропозицій «Шлюмберже Сервісез Україна» на надання послуг з цементування 4 свердловин на Яблунівському, Краснокутському та Гадяцькому родовищах, за особливою процедурою закупівлі, без конкуренції та альтернативи. По причині, що дані послуги мають значний вплив для досягнення стратегічних цілей «Укргазвидобування».

А згідно протоколу повторного засідання тендерного комітету «Укргазвидобування», яке відбулося 10 червня 2019р, було вирішено не оприлюднювати в системі Prozorro текст договору, укладеного згідно порядку закупівлі.

Нагадаємо, що в жовтні 2018р «Укргазвидобування», «Нафтогаз України» та «Шлюмберже Сервісез Україна» підписали меморандум про взаєморозуміння щодо поглиблення стратегічного технологічного співробітництва у сферах буріння, гідророзриву пласту, гідравлічної інтенсифікації видобутку, розробки програмного забезпечення та 3D моделювання, а також поставок високотехнологічного обладнання та програмного забезпечення.

Довідка Expro:

ТОВ «Шлюмберже Сервісез Україна» ( керівник: Євгеній Вішнікін, засновники: Шлюмберже Б.В., Шлюмберже Інвестмент Сервісез Б.В. (Нідерланди)) є представник «великої четвірки» провідних світових сервісних компаній в нафтогазовій промисловості - Schlumberger Limited. Компанія є переможцем 22 державних закупівель «Укргазвидобування», що опубліковані на Prozorro загальною сумою близько 3,4 млрд грн.

11:48 / 11 червня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події