Schlumberger проконсультує з питань підприємницької діяльності працівників УГВ за 4 млн грн

ТОВ «Шлюмберже Сервісез Україна» здобуло перемогу в тендері АТ «Укргазвидобування», на консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління вартістю 4 млн грн (з ПДВ). Про це повідомляється в системі публічних закупівель Prozorro 19 лютого.

Строк виконання зазначених послуг грудень 2019р -

 березень 2020р.

Аукціон проходив за участю однієї компанії. За протоколом засідання тендерного комітету від 19 грудня 2019р, доручено відділу навчання та розвитку персоналу укласти договір з ТОВ «Шлюмберже Сервісез Україна» за предметом закупівлі «консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління».

Договір між компаніями не опублікований, обсяги робіт невідомі.

Довідка Expro:

ТОВ «Шлюмберже Сервісез Україна» ( керівник: Євгеній Вішнікін, засновники: Шлюмберже Б.В., Шлюмберже Інвестмент Сервісез Б.В. (Нідерланди)) є представник «великої четвірки» провідних світових сервісних компаній в нафтогазовій промисловості - Schlumberger Limited.

Компанія є переможцем 32 державних закупівель «Укргазвидобування», що опубліковані на Prozorro загальною сумою понад 4,3 млрд грн.

17:25 / 20 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події