Schlumberger надасть консультаційні послуги з обробки геофізичних досліджень 2 родовищ для УГВ за 10 млн грн

ТОВ «Шлюмберже Сервісез Україна» (дочірня компанія Schlumberger) надасть АТ «Укргазвидобування» консультаційні послуги у сфері розробок, а саме, послуги з оцифровки, інтерпретації даних каротажних досліджень та петрофізичного 3D моделювання на Єфремівському та Мелихівському родовищах, вартістю 10,5 млн грн (з ПДВ). Про це повідомляється в cистемі Prozorro 15 січня 2020р.

Заплановані строки надання послуг до 30 липня 2020 р. Зазначена закупівля відбулася без застосування системи, тобто без аукціону і конкуренції. В «Укргазвидобуванні» пояснили, що послуги які надає Schlumberger мають значний вплив для досягнення стратегічних цілей Товариства.

Як зазначається у протоколі засідання тендерного комітету «Укргазвидобування» від 15 серпня 2019р, на ньому було дозволено департаменту моніторингу та планування геолого-технічних заходів УГВ здійснити закупівлю консультаційних послуг за 7-ми лотами закритого тендеру у ТОВ «Шлюмберже Сервісез Україна» (лоти №2,3,4), ТОВ «Везерфорд Україна» (лот №1) та ТОВ «Халібартон Україна» (лоти №5,6,7).

Інформація щодо закупівель інших лотів (окрім №1 та №2,) у системі Prozorro ще не публікувалася.

Перелік лотів, щодо яких тендерний комітет УГВ 15.08.2019р надав дозволи із закупівлі без аукціонів

Нагадаємо наприкінці 2019р АТ «Укргазвидобування» закупило в ТОВ «Шлюмберже Сервісез Україна» інтегровані послуги зі спорудження пошукової свердловини Шебелинська №888 вартістю 790,6 млн грн

Довідка ExPro:

ТОВ «Шлюмберже Сервісез Україна» ( керівник: Євгеній Вішнікін, засновники: Шлюмберже Б.В., Шлюмберже Інвестмент Сервісез Б.В. (Нідерланди)) є представник «великої четвірки» провідних світових сервісних компаній в нафтогазовій промисловості - Schlumberger Limited.

Компанія є переможцем 29 державних закупівель «Укргазвидобування», що опубліковані в системі Prozorro загальною сумою близько 4,3 млрд грн.

15:35 / 16 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події