Ще два інвестори у ВДЕ подали позови проти «Гарантованого покупця»

Компанії «Єдиний Енергостандарт» та «Улянівка-Еліос» в кінці липня подали позови проти ДП «Гарантований покупець» з вимогою стягнути кошти за вироблену та продану електроенергію, вироблену з відновлюваних джерел. Про це повідомляється в Єдиному реєстрі судових справ.

Зокрема ТОВ «Єдиний Енергостандарт» (керівник Юрій Касіч (екс-керівник «Укренерго), засновники – Андрій Сиротюк, Віктор Степанець) вимагає стягнути з «Гарантованого покупця» 2,27 млн грн за електроенергію, вироблену у березні, ТОВ «Улянівка-Еліос» (керівник – Дмитро Шамрай, засновники – Дмитро Шамрай, Олександр Нечитайло, Олександр Кац) подала позов про стягнення 8,3 млн грн.

Суми позовів наведені з урахуванням штрафних санкцій.

Позови мотивовані тим, що «Гарантований покупець» не виконує в повній мірі договори купівлі-продажу електроенергії.

Як повідомляло агентство ExPro, в кінці червня 2020р проти «Гарантованого покупця» позови подали компанії-виробники «зеленої» електроенергії «Біогазенерго» та «Грін Енерджі Інвест». Станом на середину липня борг «Гарантованого покупця» перед виробниками з ВДЕ становив 19,7 млрд грн. Стан розрахунків перед виробниками «зеленої» електроенергії станом на 30 липня з початку року становив 27%. 

16:34 / 3 серпня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події