ЄС та ЄІБ рекомендували Україні відкласти запуск нового ринку електроенергії

Представництво Європейського Союзу в Україні та Європейський інвестиційний банк опублікували спільну заяву, в якій рекомендували Україні відкласти запуск нової моделі ринку електроенергії, який згідно діючого закону запланований на 1 липня 2019р. Відповідне повідомлення опубліковано на Facebook-сторінці Представництва ЄС в Україні.

«Рекомендуємо відкласти впровадження нового оптового ринку електроенергії на обмежений період часу, оскільки важлива нормативно-правова база та IT-системи ще не готові. Запуск нового ринку з 1 липня ймовірно стане причиною збою в роботі ринку і тому може мати зворотній (у порівнянні з метою, яка закладалася раніше – ред.) результат для реалізації інтересів український споживачів та учасників ринку», - йдеться у повідомленні.

На думку представників ЄС, нинішня політична ситуація ускладнює процес управління реформою та втручання у ситуацію для виправлення недоліків. В повідомленні зазначається, що представники євроспільноти у 2017р вітали прийняття закону, яким запроваджувалася нова модель ринку електроенергії.

«Ми переконані, що реформи, викладені в цьому законі, принесуть користь українським споживачам шляхом запровадження прозорості, підвищення ефективності ринку та залучення інвестицій. Ми продовжуємо підтримувати роботу органів влади та учасників ринку у здійсненні цієї важливої реформи», - зазначається у повідомленні.

18:35 / 24 травня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події