«Рівнегаз Збут» розробив новий онлайн-сервіс для клієнтів

ТОВ «Рівнегаз Збут» відкрив вже п’ятий онлайн-сервіс для побутових споживачів газу - чат-бот 7104ua у месенджері Telegram.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Наразі онлайн-сервісами компанії користується близько 98 тис родин Рівненської області. Щороку онлайн-сервіси «Рівнегаз Збут» стають все більш популярними серед клієнтів товариства.

Особлива потреба в дистанційних можливостях, що дозволяють безконтактно отримати рахунок, оплачувати за газ, звіряти стан особового рахунку або отримати консультацію, виникла під час запровадженого в Україні карантину. Адже вони дають змогу значну кількість питань вирішувати швидко, в зручний для клієнтів час і безконтактним способом.

Кожного дня новими користувачами онлайн-сервісів стають близько 140 родин рівненського краю.

«Рівнегаз Збут» системно розробляє нові можливості для користувачів газу. Сучасний ритм життя викликає попит у суспільства на швидке вирішення питань та виконання певних дій у зручний час. Сервіси на 104ua «Рівнегаз Збут» дають нашим клієнтам можливість вибору – користуватись тими сервісами, яким довіряють або вважають зручними для себе», - зазначила начальник відділу продажів фізичним особам «Рівнегаз Збуту» Тетяна Парфенюк.

Чат-бот 7104ua у месенджері Telegram не вимагає додаткової реєстрації.

Для швидкого переходу в чат потрібно лише в полі пошукової системи месенджеру ввести 7104ua та перейти до чату.

До послуг споживачів ТОВ «Рівнегаз Збут» пропонує такі онлайн-сервіси:

особистий кабінет на сайті 104.ua, чат-боти Telegram 7104ua, Viber 7104ua, мобільні додатки 104Mobile, 104Mobile Light

Всі вони дають змогу:

• звіряти стан особового рахунку;

• отримувати електронний рахунок;

• контролювати зарахування оплати на особовий рахунок;

• дивитись історію платежів;

• здійснювати онлайн-розрахунки за спожитий газ

13:50 / 8 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події