Клієнти «Рівнегаз Збуту» кожен сьомий платіж за газ здійснюють через інтернет

У 2020р для споживачів природного газу ТОВ «Рівнегаз Збут» діє п’ять платіжних онлайн-сервісів.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Завдяки цьому клієнти у Рівненській області отримали можливість вибору найзручнішого сервісу, а також оплати за газ без комісії. У 2019р понад 42 тис клієнтів оплачували за газ через онлайн.

Станом на 1 січня 2020 року компанія «Рівнегаз Збут» налагодила роботу з п’ятьма платіжними системами EasyPay, Portmone, Ipay, Ощад 24 і Приват 24. Оплата за газ через інтернет здійснюється будь-якими платіжними картами Visa і MasterCard.

Про наявність та розмір комісії платіжні сервіси інформують платників в процесі здійснення операції. Мобільні додатки з кожним роком набирають популярності серед споживачів газу області.

Одним із найпопулярніших у рівнян є застосунок Viber. Станом на 1 лютого 2020р у Viber зареєструвалися понад 13200 споживачів Рівненщини.

Це ще один сервіс, через який можна швидко передати показники лічильника газу, та навіть сплачувати за нього.

Чат-бот 7104ua у месенджері Viber дає змогу не тільки подати показання лічильника та оплатити за газ, а й завантажити щомісячний рахунок у форматі PDF. Відповідно до законодавства оплатити за газ потрібно до 20 числа щомісяця. Тоді в клієнта не буде нарахована пеня. Зручно це зробити за допомогою чат-боту.

«Використання різних онлайн-сервісів створює додатковий комфорт для клієнтам компанії і відкриває можливості для економії коштів і часу. Маючи доступ до інтернету і банківську карту, послуги з газопостачання можна сплатити незалежно від часу і місця перебування. Вибрати сервіс для розрахунків можна в Особистому кабінеті на сайті 104.ua, або безпосередньо на сторінках сервісів», - говорить директор «Рівнегаз Збуту» Леонід Кошельник.

Варто зауважити, що «Рівнегаз Збут» оплачує банківський комісійний збір по кожному оплаченому рахунку в розмірі 0,3%.

Що передбачено постановою Кабінету міністрів від 30.09.2015р №792 «Про забезпечення проведення розрахунків за природний газ». Однак, ряд банків і сервісів при оплаті за газ додатково стягують з споживачів власний комісійний збір і самостійно визначають його розмір.

15:10 / 13 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події