Рівень розрахунків за розподіл газу на Вінниччині у березні склав 60%

Рівень розрахунків за надані послуги розподілу газу на Вінниччині у березні склав лише 60 %.

Про це йдеться в повідомленні компанії АТ «Вінницягаз».

При цьому споживання газу залишається інтенсивним, адже сім’ї споживачів під час карантину залишаються вдома, користуються газом та іншими комунальними послугами.

Для забезпечення безвідмовної роботи усієї інфраструктури «Вінницягаз» в умовах карантину працює в надзвичайному режимі. Забезпечує безаварійне та безперебійне постачання газу в регіоні, сподіваючись на розуміння і підтримку споживачів.

«Вінницягаз» поділяє позицію про зупинення нарахування штрафних санкцій за прострочення оплати, щоб у такий спосіб допомогти споживачам пережити карантин.

Також на період карантину запроваджено мораторій на припинення доставки газу споживачам, які мають заборгованість за послуги. Однак, необхідність оплати отриманої послуги залишається. Навіть, якщо оплата буде зроблена не під час карантину, а по його закінченні.

«На сьогодні клієнти «Вінницягаз» мають можливість сплачувати за доставку дистанційно, не виходячи з дому. Це можна зробити у зручний час за допомогою онлайн-сервісів компанії: Особистого кабінету на сайті 104.ua, мобільних додатків 104Mobile для Android та 104Mobile Light для iOS, чат-боту 7104ua у Viber, а також цілого ряду платіжних систем», - відмічає комерційний директор компанії Володимир Антошко.

Для клієнтів «Вінницягазу» екстрено запроваджено експрес-реєстрацію «Особистого кабінету» на сайті 104.ua. Для цього достатньо подзвонити зі смартфона до контакт-центру за номером 067-01-10-104 і повідомити оператору номер особового рахунку та останню суму оплати або номер лічильника.

Оператори самі зареєструють кабінет, а споживач в СМС отримає логін та пароль до нього. Нагадаємо, аварійно-диспетчерська служба, ремонтні бригади та інші підрозділи «Вінницягазу» продовжують працювати у надзвичайному режимі. 24 години на добу 7 днів на тиждень газовики слідкують за роботою усієї газорозподільної системи області.

Виїжджають на виклики 104, локалізують витоки газу, усувають аварійні ситуації, ремонтують газопроводи, обслуговують газорегулююче обладнання, яке понижає та підтримує необхідний тиск в мережах. Дистанційно надають послуги споживачам Центри обслуговування клієнтів та інші служби.

Проводиться уся необхідна робота, щоб під час карантину у домівках споживачів був газ. Закликаємо споживачів, за можливості, сплачувати за послуги розподілу газу вчасно. Ці кошти потрібні для забезпечення належної роботи газорозподільної системи регіону, діяльності компанії та оплати праці газовиків.

Споживачі оперативно можуть завантажити рахунки для оплати послуг доставки та оплатити їх в «Особистих кабінетах» на сайті 104.ua, у мобільних додатках та viber-боті.

14:19 / 3 квітня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події