Розрахунки за газ клієнтів "Дніпропетровськгаз Збуту" досягли 94%

Рівень оплати за газ клієнтами ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» досяг 94%.

Про це йдеться в повідомленні компанії «Дніпропетровськгаз Збут».

Проте навіть після скорочення заборгованості, борг за газ клієнтів «Дніпропетровськгаз Збут» становить 2,6 млрд грн.

З початку року «Дніпропетровськгаз збут», як компанія-постачальник ПСО, перерахувала на рахунки НАК «Нафтогаз України» 3,3 млрд грн котрі сплатили побутові споживачі газу Дніпропетровщини.

Варто зазначити, що із встановленої Кабінетом Міністрів ціни газу "Дніпропетровськгаз збут" отримує лише 2,19 %. Ще 8% отримує газорозподільна компанія, а решта – майже 90% - надходить на рахунки компаній групи "Нафтогаз" - оптовому постачальнику НАК "Нафтогаз України" і АТ "Укртрансгаз" за послугу транспортування газу магістральними мережами.

«Покращення якості розрахунків за газ стало можливим завдяки впровадженню нових платіжних сервісів та активній роботі з боржниками. Розрахуватись за спожите паливо можна за допомогою «Особистого кабінету» на сайті 104.ua та через платіжні системи Masterpass, iPay, EasyPay, MEGABANKOnline, Приват 24, Portmone», - зазначає директор ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» Тетяна Соболь.

Спеціалісти "Дніпропетровськгаз Збут», дійшли висновку, що забезпечити 100% розрахунки за спожитий газ неможливо через занижені урядом норми споживання для клієнтів без лічильників та введені НКРЕКП обмеження на приведення об’ємів спожитого газу до стандартних умов.

08:25 / 14 червня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події